Vladimír Borský

Profesní dráhu v oblasti IT jsem zahájil jako programátor. Později jsem nastoupil do úspěšné české společnosti, která se zabývá vývojem aplikací pro zdravotnictví a zastával jsem pozice od vedoucího vývoje po vedoucího projektu.

Pak jsem prošel různými pozicemi a získal manažerské zkušenosti v mezinárodních společnostech z oblasti IT a bankovnictví, abych převážnou většinu své profesní činnosti strávil v jedné z celosvětově nejvýznamnějších nadnárodních společností v oblasti ICT a systémové integrace. Mé kompetence zahrnují projektový a programový management, řízení komplexních dodávek, řízení a vyjednávání obchodních a smluvních vztahů včetně odpovědnosti za výsledky obchodní jednotky.

To vše by nebylo možné jak bez osobního profesního růstu a udržování znalostí v předmětu podnikání, tak i bez efektivního týmu. Celá má profesní kariéra je spojena s komunikací a budováním vztahů. Je spojena s budováním vztahů se zákazníky, se získáním a posilováním vzájemné důvěry. Je spojena s efektivním budování týmů, jejich řízením a komunikací. V této souvislosti si dovolím použít výrok Steve Jobse: „Nedává smysl najímat chytré lidi a pak jim říkat, co mají dělat; najímáme chytré lidi proto, aby oni říkali nám, co máme dělat my.“

Jsem přesvědčen, že toto, společně se špičkovou odborností, schopností zákazníkovi naslouchat, být mu partnerem a poradcem, je jedním ze základů úspěchu.

Vladimír Borský